Hakkımızda

1986 yılında plastik fıçı ve bidon imalatıyla faaliyete başlayan firmamız dinamik yapısı, kalite anlayışı, yenilikçi ruhu ve çevreye olan hassasiyeti ile kısa sürede büyük mesafeler kat etmiştir. 2005 yılı başlarında gelen yoğun talep doğrultusunda ürün gurubuna plastik ev gereçleri de eklemiştir. Toplam kalite yönetimi anlayışı ile firmamız üretiminin tamamı özel tasarım olarak gerçekleştirmiştir.

Firmamız 4000 m² geri dönüşüm tesisine sahip, 100 çalışanı ve teknolojik makine parkuru ile sektörün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır.

“Kalite İnsana Saygıdır” sloganı ile 1986 yılında çıktıkları bu yolda, Mezopotamya Plastik olarak siz değerli müşterilerine Kalite ve Standart Politikaları çerçevesinde yeni ürünler üreterek sunmaya çalışmaktadır.

Misyonumuz

Kaliteli ürünleri daha düşük maliyetle müşteriye en iyi şekilde sunmak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmak,

Plastik Üretimi sektöründe hizmet verdiğimiz değerli müşterilerimize, her gün daha da güçlenen marka değerimiz ile birlikte dürüstlük, şeffaflık, koşulsuz güven ve kaliteye dayanan hizmet sunmak ve ayrıca globalleşen dünyamızın sürekli artan rekabet ve kalite beklentileri doğrultusunda çözüm ortağı olarak Türkiye ve Dünya ekonomisinde etkin ve saygın bir kuruluş olmak.

Vizyonumuz

Öncelikle insana ve çevreye saygı çerçevesinde, yenilikçiliği ve sürekli gelişimi ilke edinmiş insan kaynağı ve kurumsal yapısı ile birlikte çalışanlarına ve değerli müşterilerine güven veren ve tüm çalışmalarında kaliteden taviz vermeyen öncü bir kuruluş olmaktır.

Globalleşen dünyada yer edinmek,

Tercih edilen firmalar arasında bölgesel güç olmak,

Türkiye pazarında büyüyerek liderliğimizi sürdürmek.

Kalite Politikamız

  • Müşteri Memnuniyeti : Müşteri memnuniyetini amaçlayarak, müşteri istek ve beklentileri yönünde çalışmak,
  • Standartlara Uygun Üretim : Kalite Yönetim Sistemleri çalışmalarında ihtiyaç duyulan tüm kaynakları temin etmek,
  • Kaliteli Üretim : Katma değeri yüksek ve hatasız ürün üretmek,
  • Garantili ve Hızlı Üretim : Sürekli eğitim ve sürekli iyileştirmelerle Kalite Yönetim Sistemimizi geliştirmek.
  • İnsan Kaynaklarına Değer Vermek : Çalışanlarımızı değer olarak kabul etmek, çalışanlarımızın ihtiyaç ve beklentilerini değerlendirmek,

 

Top